شهاب مظفری

  • 35 تک آهنگ
  • 0 آلبوم
  • 3 موزیک ویدیو
شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده ی اهل پاپ است که 7 اردیبهشت 1363 در تهران به دنیا آمد. او از دوران کودکی به موسیقی علاقه من بوده و توانسته نواختن پیانو را در همین دوران فرا بگیرید.

شهاب تحصیلات تکمیلی خود را در رشته ی کامپیوتر ادامه داده است و اولین جرقه های معروفیت او در اینستاگرام و با انتشار آهنگ هایی که به صورت زنده اجرا میشد و معمولا به همراه یک پیانو بود صورت گرفت. ولی در سال 96 موفق به اخذ مجوز از وزارت ارشاد شد و اولین کنسرت خود را 14 تیر همان سال اجرا کرد.

او در کارنامه ی کاری خود تعداد زیادی تک آهنگ و یک آلبوم رسمی دارد. لازم به ذکر است این هنرمند توانسته در اجرای تیتراژ فیلم های سینمایی به خوبی ظاهر شود که تیتراژ سریال “ستایش 3” و “دل” از نمونه های موفق آن محسوب شده که سرشناسی بیش از پیش را برای وی به ارمغان آورد.

زندگی هنری شهاب مظفری بی حاشیه نبوده است. از سکته ی قلبی در 11 فروردین 97 که علت آن فشار کاری بالا و استرس بیان شد، تا واکنش وی به آهنگ “سفارشی” از “یاس” در اسفند همان سال.

داستان از این قرار بود که “یاس” با آهنگی به نام “سفارشی” بسیاری از خواننده ی پاپ کشور را مورد انتقاد قرار داد که گویا این مسئله به مذاق شهاب خوش نیامده و وی را مجبور به واکنش کرد. به این ترتیب شهاب مظفری در اینستاگرام خود خطاب به یاس گفت : ”

پسر خوب تویی که میشینی یه آهنگ میدی حواست نیست چی داری میخونی و همه بچه های خواننده رو میبری زیر سوال ببین عزیزم بقیه رو نمیدونم‌ ولی منم بچه همین کوچه خیابونم که تو توش بزرگ شدی منم خیلی چیزا رو دوست داشتم بخونم ولی نخوندم خیلی از کارایی هم که خوندم دوست نداشتم، خوب گوشاتو باز کن مستقیم به خودت میگم چون خودت جو راه انداختی، اولا من خوندم که دل مردمم و طرفدارام شاد بشه و حالشون خوب باشه وگرنه من خودم ته کوچه غم باد گرفتم یه عمره، دومیشم هروقت از نزدیک دیدمت میگم یادم بنداز من خودم آهنگاتو گوش میدادم و میدم ولی یادت نره زبون سرخ سر سبز را به باد میدهد ، اگه میخوای جای بالا دستت بشینی، هلش بده بالاتر، خیلی قشنگ تره

این قانون زندگی منه”

بعد از این پست یک جریان زیرزمینی بر علیه شهاب مظفری به راه افتاد و اکثر خواننده ی هیپ هاپ سخنان وی را محکوم و مضحک دانستند که در این حین شهاب نیز مجبور شد به علت حجوم کاربران به صفحات اجتماعی اش کامنت ها را مسدود کند.

متن آهنگ های شهاب مظفری را میتوانید از موزتکست مشاهده کرده و این قطعات را همراه با متن افزوده دانلود کرده و استفاده کنید.

آهنگ های شهاب مظفری

Array ( )

عضویت در سایت