پازل

  • 43 تک آهنگ
  • 0 آلبوم
  • 1 موزیک ویدیو
پازل

پازل بند ابتدا به صورت یک گروه سه نفره متشکل از از علی رهبری ، آرین بهاری و مهران عباسی تشکیل شد که در ادامه با جدا شدن آرین بهاری از این گروه به یک گروه دو نفره تبدیل و پسوند “بند” نیز از اسم آن حذف و به “پازل” تبدیل شد. اولین قطعه ی منتشر شده از این گروه در سال 1395 تحت عنوان “هم نفس” بود که 5 سال بعد اولین آلبوم رسمی این گروه با نام “قایق کاغذی” به فعالیت های آنها جنبه ی حرفه ای تری داد.

در کارنامه ی پازل میتوان با همکاری با حمید هیراد در سه قطعه به عنوان همخوان و همکاری با افرادی نظیر: ماکان بند ، رضا صادقی ، فرزاد فرزین ، میثم ابراهیمی ، محسن یگانه ، مرتضی پاشایی و … به عنوان تنظیم کننده اشاره کرد.

در ادامه به بیوگرافی اعضای گروه میپردازیم:

علی رهبری: متولد 9 تیر 1362 از تهران است. علی فعالیت های موسیقیایی خود را از سن 18 سالگی تحت نظر افرادی چون لقای حقی و علی فخارین به صورت آکادمیک آغاز کرده و در ادامه نیز به یادگیری ساز های الکترونیکی و نرم افزار های آهنگسازی پرداخت.

آرین بهاری: آرین بهاری که نسبت به علی کم سن و سال تر است متولد 29 مرداد 1370 است و فعالیت های خود را از سال 1388 در قالب تنظیم کننده آغاز کرده است. آرین علاوه بر تنظیم قطعات گروه پازل خارج از این مجموعه نیز فعالیت های در قالب تنظیم کننده دارد. متن آهنگ های پازل بند را میتوانید از این صفحه پیدا کرده و از آخرین آثار منتشر شده ی آنها اطلاع پیدا کنید.

آهنگ های پازل

موزیک ویدیوهای پازل

Array ( )

عضویت در سایت